KRJ kouluratsastuskilpailut 09.07.2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.06.2018
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ 181-200.
Samalla ilmoittaudut kaikkiin ryppään kutsuihin, yksittäihiin kutsuihin ilmoittautuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ181, KRJ182, KRJ183, KRJ184, KRJ185, KRJ186, KRJ187, KRJ188, KRJ189, KRJ190, KRJ191, KRJ192, KRJ193, KRJ194, KRJ195, KRJ196, KRJ197, KRJ198, KRJ199, KRJ200,
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30
2. Grand Prix 30/30

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - Praetor v.d. Halor
2. Jannica (VRL-04799) - Fernweh vd Halor VH18-012-0221
3. leah (VRL-11523) - Chelmsford Erebus VH18-021-0063
4. sonya (VRL-09386) - Elliot v. Helmwald
5. neon (VRL-05544) - Armont Romanze VH18-011-0075
6. maura (VRL-04116) - Adalbert
7. sonya (VRL-09386) - Destiny v. Helmwald
8. Sorel (VRL-00884) - Byzántion VH18-076-0019
9. neon (VRL-05544) - Rafinesse VH17-012-0557
10. sonya (VRL-09386) - Dario v. Helmwald
11. Amy (VRL-10961) - le Rêve Kilburn VH18-012-0013
12. maura (VRL-04116) - Dawnfrost Solo
13. Sorel (VRL-00884) - Armont Sixtus VH18-012-0101
14. leah (VRL-11523) - Poetica At VH18-021-0039
15. Jannica (VRL-04799) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220
16. Pokeri (VRL-03825) - Oldfinion Argos VH18-021-0101
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Scirocco VH18-013-0043
18. Pätkis (VRL-01781) - Evelyn v. Helmwald
19. Ingrid (VRL-13872) - Banana Pancakes RIC VH18-233-0004
20. Sonja.P (VRL-06588) - Windschatten VH17-013-0173
21. maura (VRL-04116) - Heidseck McDreamy
22. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
23. neon (VRL-05544) - Geranna At VH18-121-0015
24. Ingrid (VRL-13872) - Atlantic Black RIC VH18-233-0003
25. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
26. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Beste Des Millenium VH18-013-0041
27. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Wahnvorstellung VH18-013-0003
28. Sorel (VRL-00884) - Everholt Iluxido VH18-076-0003
29. Amy (VRL-10961) - Bonfire Rescha VH18-012-0014
30. Ingrid (VRL-13872) - Eleonora VH18-233-0008

Luokka 2
1. Jannica (VRL-04799) - Praetor v.d. Halor
2. Ingrid (VRL-13872) - Mango Tango VH18-233-0002
3. Ingrid (VRL-13872) - Oceanborn VH18-233-0009
4. sonya (VRL-09386) - Destiny v. Helmwald
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Scirocco VH18-013-0043
6. Jannica (VRL-04799) - Fernweh vd Halor VH18-012-0221
7. Sonja.P (VRL-06588) - Windschatten VH17-013-0173
8. Amy (VRL-10961) - Athene Coco VH18-012-0019
9. Sorel (VRL-00884) - Amadeus At VH18-012-0010
10. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
11. Sorel (VRL-00884) - Dakar v. Helmwald VH18-021-0058
12. Ingrid (VRL-13872) - Chiquita VH18-233-0007
13. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Wahnvorstellung VH18-013-0003
14. Amy (VRL-10961) - Everholt Wearest VH18-048-0013
15. maura (VRL-04116) - Sultans of Swing Wolf
16. leah (VRL-11523) - Poetica At VH18-021-0039
17. Amy (VRL-10961) - Adelaide HMS VH18-012-0015
18. Sorel (VRL-00884) - Theatre Bizarre VH18-021-0057
19. sonya (VRL-09386) - Dario v. Helmwald
20. neon (VRL-05544) - Geranna At VH18-121-0015
21. Pätkis (VRL-01781) - Evelyn v. Helmwald
22. Sonja.P (VRL-06588) - Ephemeral Beste Des Millenium VH18-013-0041
23. maura (VRL-04116) - Lumos v.d. Romilly
24. neon (VRL-05544) - Rafinesse VH17-012-0557
25. Jannica (VRL-04799) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220
26. leah (VRL-11523) - Chelmsford Erebus VH18-021-0063
27. sonya (VRL-09386) - Elliot v. Helmwald
28. maura (VRL-04116) - 4th Dimension At
29. Pokeri (VRL-03825) - Oldfinion Argos VH18-021-0101
30. neon (VRL-05544) - Armont Romanze VH18-011-0075