KRJ kouluratsastuskilpailut 13.02.2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 25.01.2018
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ 151-170.
Samalla ilmoittaudut kaikkiin ryppään kutsuihin, yksittäihiin kutsuihin ilmoittautuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ151, KRJ152, KRJ153, KRJ154, KRJ155, KRJ156, KRJ157, KRJ158, KRJ159, KRJ160, KRJ161, KRJ162, KRJ163, KRJ164, KRJ165, KRJ166, KRJ167, KRJ168, KRJ169, KRJ170
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30
2. Grand Prix 30/30

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. Shannon. (VRL-05645) - Witcher of Smithloch VH17-021-0250
2. Sorel (VRL-00884) - Rohe Astarte VH18-048-0002
3. Larza_ (VRL-08666) - Emerante
4. neon (VRL-05544) - Armont Santina VH17-031-0598
5. Molly (VRL-14516) - Fibonacci
6. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Cassie J&K VH17-031-0628
7. maura (VRL-04116) - Mortzell
8. davis (VRL-10105) - Damasko VH17-011-0122
9. Molly (VRL-14516) - Isadora
10. maura (VRL-04116) - 4th Dimension At
11. davis (VRL-10105) - Rhythmus VH17-011-0121
12. Sorel (VRL-00884) - Rhea Ishtar VH18-048-0003
13. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
14. Larza_ (VRL-08666) - Friendzone
15. maura (VRL-04116) - Reinhold II
16. Sorel (VRL-00884) - Beyond Oblivion VH18-021-0003
17. Molly (VRL-14516) - Elektra du Boux
18. Larza_ (VRL-08666) - Rock It Off
19. leah (VRL-11523) - Sanctum Chelm VH17-021-0321
20. davis (VRL-10105) - Aston Villa VH17-012-0218
21. Dimma (VRL-08204) - Cassidy Thrill VH15-021-0126
22. leah (VRL-11523) - Boston Garnet d'Lion VH17-044-0227
23. neon (VRL-05544) - Armont Havardi
24. Desmi (VRL-14548) - Inka of Smithloch
25. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
26. leah (VRL-11523) - Bracari da Évoga VH18-087-0001
27. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Vapiti
28. neon (VRL-05544) - Everholt Rubino VH18-076-0010
29. Jenna S. (VRL-00766) - George Royale J&K VH18-031-0012
30. Jenna S. (VRL-00766) - Gold Finger J&K VH17-031-0630

Luokka 2
1. Larza_ (VRL-08666) - Friendzone
2. Desmi (VRL-14548) - Inka of Smithloch
3. Jenna S. (VRL-00766) - Cursed Cassie J&K VH17-031-0628
4. davis (VRL-10105) - Arabesque VH17-012-0228
5. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
6. neon (VRL-05544) - Armont Havardi
7. maura (VRL-04116) - Heidseck Steininger
8. leah (VRL-11523) - Boston Garnet d'Lion VH17-044-0227
9. Larza_ (VRL-08666) - Rock It Off
10. neon (VRL-05544) - Everholt Rubino VH18-076-0010
11. Molly (VRL-14516) - Fibonacci
12. Jenna S. (VRL-00766) - George Royale J&K VH18-031-0012
13. Dimma (VRL-08204) - Cassidy Thrill VH15-021-0126
14. davis (VRL-10105) - Skylake VH17-012-0108
15. maura (VRL-04116) - Shondalynn TGIT
16. Shannon. (VRL-05645) - Witcher of Smithloch VH17-021-0250
17. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demournia VH18-021-0005
18. Sorel (VRL-00884) - Demoiselle VH18-021-0004
19. Sorel (VRL-00884) - Luxedo VH18-076-0002
20. davis (VRL-10105) - Wonders of the East VH17-012-0232
21. neon (VRL-05544) - Armont Santina VH17-031-0598
22. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
23. leah (VRL-11523) - Bracari da Évoga VH18-087-0001
24. maura (VRL-04116) - Heidseck Carrie
25. Molly (VRL-14516) - Elektra du Boux
26. leah (VRL-11523) - Sanctum Chelm VH17-021-0321
27. Larza_ (VRL-08666) - Emerante
28. Jenna S. (VRL-00766) - Gold Finger J&K VH17-031-0630
29. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Vapiti
30. Molly (VRL-14516) - Isadora