KRJ kouluratsastuskilpailut 13.11.2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 01.11.2017
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ10-16.
Samalla ilmoittaudut kaikkiin ryppään kutsuihin, yksittäihiin kutsuihin ilmoittautuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ10, KRJ11, KRJ12, KRJ13, KRJ14, KRJ15, KRJ16.
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30 TT
2. Grand Prix 30/30 TT

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
2. sonya (VRL-09386) - Armin VH17-011-0149
3. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
4. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
5. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
6. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
7. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
8. sonya (VRL-09386) - Imperial VH17-021-0122
9. HM (VRL-00096) - Josquera
10. maura (VRL-04116) - Snipenard Dom VH17-011-0240
11. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
12. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
13. leah (VRL-11523) - Ishtar Chopin VH17-038-0030
14. turjake (VRL-07415) - Bacardi vd Halor VH17-031-0349
15. maura (VRL-04116) - Dacapo VH17-011-0210
16. leah (VRL-11523) - Ana d'Lion VH17-044-0144
17. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
18. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
19. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367
20. turjake (VRL-07415) - Viganò
21. leah (VRL-11523) - Eternum des Îles VH17-031-0559
22. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197
23. Pätkis (VRL-01781) - Dolcetta VT
24. Jenna S. (VRL-00766) - Cesney J&K VH17-031-0488
25. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
26. HM (VRL-00096) - Bartlett
27. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
28. maura (VRL-04116) - Bach Lee VH17-011-0215
29. sonya (VRL-09386) - Clayton Braden VH14-011-0562
30. turjake (VRL-07415) - Da Vinci

Luokka 2
1. maura (VRL-04116) - Chameleon
2. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
3. Jenna S. (VRL-00766) - Windell Verner VH17-031-0566
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
5. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
6. turjake (VRL-07415) - Astoria
7. Jenna S. (VRL-00766) - Alfredo VH17-031-0567
8. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
9. maura (VRL-04116) - Aerosol At VH17-011-0242
10. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
11. leah (VRL-11523) - Everholt Imachiná VH17-048-0038
12. sonya (VRL-09386) - Eric v. Donauell VH17-011-0150
13. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
14. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
15. turjake (VRL-07415) - Michigan
16. Jenna S. (VRL-00766) - Daisy Rose VH17-031-0568
17. leah (VRL-11523) - Alba d'Lion VH17-044-0143
18. sonya (VRL-09386) - Schwarz 'D Gold VH16-012-0302
19. HM (VRL-00096) - Josquera
20. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
21. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197
22. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
23. turjake (VRL-07415) - Alandroal
24. leah (VRL-11523) - Calane vd Halor VH17-013-0130
25. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
26. maura (VRL-04116) - Grandgester
27. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
28. sonya (VRL-09386) - Minstrel VH17-021-0150
29. HM (VRL-00096) - Bartlett
30. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris