KRJ kouluratsastuskilpailut 12.11.2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 01.11.2017
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ10-16.
Samalla ilmoittaudut kaikkiin ryppään kutsuihin, yksittäihiin kutsuihin ilmoittautuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ10, KRJ11, KRJ12, KRJ13, KRJ14, KRJ15, KRJ16.
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30 TT
2. Grand Prix 30/30 TT

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
2. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
3. leah (VRL-11523) - Ishtar Chopin VH17-038-0030
4. maura (VRL-04116) - Snipenard Dom VH17-011-0240
5. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
6. HM (VRL-00096) - Josquera
7. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
8. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
9. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
10. Jenna S. (VRL-00766) - Cesney J&K VH17-031-0488
11. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
12. maura (VRL-04116) - Bach Lee VH17-011-0215
13. leah (VRL-11523) - Ana d'Lion VH17-044-0144
14. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
15. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
16. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
17. maura (VRL-04116) - Dacapo VH17-011-0210
18. turjake (VRL-07415) - Viganò
19. sonya (VRL-09386) - Imperial VH17-021-0122
20. leah (VRL-11523) - Eternum des Îles VH17-031-0559
21. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
22. Pätkis (VRL-01781) - Dolcetta VT
23. turjake (VRL-07415) - Bacardi vd Halor VH17-031-0349
24. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367
25. sonya (VRL-09386) - Clayton Braden VH14-011-0562
26. sonya (VRL-09386) - Armin VH17-011-0149
27. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
28. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197
29. turjake (VRL-07415) - Da Vinci
30. HM (VRL-00096) - Bartlett

Luokka 2
1. turjake (VRL-07415) - Astoria
2. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
3. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
4. sonya (VRL-09386) - Eric v. Donauell VH17-011-0150
5. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
6. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
7. turjake (VRL-07415) - Alandroal
8. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
9. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
10. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
11. leah (VRL-11523) - Alba d'Lion VH17-044-0143
12. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
13. leah (VRL-11523) - Everholt Imachiná VH17-048-0038
14. maura (VRL-04116) - Chameleon
15. HM (VRL-00096) - Josquera
16. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
17. maura (VRL-04116) - Aerosol At VH17-011-0242
18. HM (VRL-00096) - Bartlett
19. Jenna S. (VRL-00766) - Windell Verner VH17-031-0566
20. sonya (VRL-09386) - Minstrel VH17-021-0150
21. Jenna S. (VRL-00766) - Daisy Rose VH17-031-0568
22. Jenna S. (VRL-00766) - Alfredo VH17-031-0567
23. maura (VRL-04116) - Grandgester
24. leah (VRL-11523) - Calane vd Halor VH17-013-0130
25. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
27. turjake (VRL-07415) - Michigan
28. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
29. sonya (VRL-09386) - Schwarz 'D Gold VH16-012-0302
30. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197