KRJ kouluratsastuskilpailut 11.11.2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 01.11.2017
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ10-16.
Samalla ilmoittaudut kaikkiin ryppään kutsuihin, yksittäihiin kutsuihin ilmoittautuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ10, KRJ11, KRJ12, KRJ13, KRJ14, KRJ15, KRJ16.
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30 TT
2. Grand Prix 30/30 TT

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. turjake (VRL-07415) - Da Vinci
2. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
3. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
4. leah (VRL-11523) - Eternum des Îles VH17-031-0559
5. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
6. turjake (VRL-07415) - Viganò
7. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197
8. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
9. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
11. Pätkis (VRL-01781) - Dolcetta VT
12. HM (VRL-00096) - Josquera
13. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
14. sonya (VRL-09386) - Clayton Braden VH14-011-0562
15. maura (VRL-04116) - Snipenard Dom VH17-011-0240
16. leah (VRL-11523) - Ana d'Lion VH17-044-0144
17. maura (VRL-04116) - Bach Lee VH17-011-0215
18. sonya (VRL-09386) - Imperial VH17-021-0122
19. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
20. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367
21. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
22. turjake (VRL-07415) - Bacardi vd Halor VH17-031-0349
23. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
24. HM (VRL-00096) - Bartlett
25. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
26. leah (VRL-11523) - Ishtar Chopin VH17-038-0030
27. sonya (VRL-09386) - Armin VH17-011-0149
28. maura (VRL-04116) - Dacapo VH17-011-0210
29. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
30. Jenna S. (VRL-00766) - Cesney J&K VH17-031-0488

Luokka 2
1. leah (VRL-11523) - Calane vd Halor VH17-013-0130
2. leah (VRL-11523) - Alba d'Lion VH17-044-0143
3. HM (VRL-00096) - Bartlett
4. maura (VRL-04116) - Grandgester
5. turjake (VRL-07415) - Astoria
6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
7. sonya (VRL-09386) - Minstrel VH17-021-0150
8. Desmi (VRL-14548) - Waldein Cranberry
9. Desmi (VRL-14548) - Rowandell Silvanus
10. Jenna S. (VRL-00766) - Daisy Rose VH17-031-0568
11. Saila (VRL-05775) - Try Out Sy
12. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
13. maura (VRL-04116) - Aerosol At VH17-011-0242
14. Jenna S. (VRL-00766) - Windell Verner VH17-031-0566
15. Oona (VRL-11983) - Blues Lee VH17-011-0197
16. sonya (VRL-09386) - Schwarz 'D Gold VH16-012-0302
17. Oona (VRL-11983) - Mitternachtssonne Lee VH17-011-0195
18. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
19. Oona (VRL-11983) - Marmeladerot Lee VH17-011-0196
20. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
21. leah (VRL-11523) - Everholt Imachiná VH17-048-0038
22. turjake (VRL-07415) - Michigan
23. Jenna S. (VRL-00766) - Alfredo VH17-031-0567
24. HM (VRL-00096) - Amets v.d. Halor
25. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
26. HM (VRL-00096) - Josquera
27. sonya (VRL-09386) - Eric v. Donauell VH17-011-0150
28. maura (VRL-04116) - Chameleon
29. Saila (VRL-05775) - Delicate Davina
30. turjake (VRL-07415) - Alandroal