KRJ ratsastuskilpailut 24.10.2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 23.10
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla KRJ02-04, jolloin osallistut kaikkiin kutsuihin. Erikseen osallistuminen ei ole mahdollista.
Ryppääseen kuuluvat kutsut: KRJ02, KRJ03, ja KRJ04.
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. Grand Prix 30/30 TT
2. Grand Prix 30/30 TT

Osallistujat / tulokset

Luokka 1
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hyperion
2. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
3. maura (VRL-04116) - Snipenard Dom VH17-011-0240
4. Isla (VRL-14577) - Chelmsford Dori VH16-021-0474
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
6. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker
7. Julle (VRL-12892) - Ice-Ion in Shadows VH15-031-0486
8. Jenna S. (VRL-00766) - Daisy Rose VH17-031-0568
9. Eenu (VRL-13600) - Pinocchio
10. Amy (VRL-10961) - Symphony HMS VH17-012-0321
11. Julle (VRL-12892) - B.S. Avada Kedavra VH17-031-0190
12. Otterley (VRL-12757) - Chantelle WSH
13. Jenna S. (VRL-00766) - Alfredo VH17-031-0567
14. Liia (VRL-11284) - Kaartin Eremenco VH17-031-0454
15. Isla (VRL-14577) - Oldfinion Bethia VH17-013-0109
16. Penelopeia (VRL-10625) - Applemania
17. Penelopeia (VRL-10625) - Cinteriel
18. Julle (VRL-12892) - B.S. Irveta VH17-031-0191
19. HM (VRL-00096) - Quintero
20. Penelopeia (VRL-10625) - Dereyalé
21. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
22. maura (VRL-04116) - Dacapo VH17-011-0210
23. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
24. Liia (VRL-11284) - Nomos Chapeau
25. Isla (VRL-14577) - Waldein Foxberry VH17-012-0383
26. maura (VRL-04116) - Bach Lee VH17-011-0215
27. HM (VRL-00096) - Beowulf vd Halor
28. Jenna S. (VRL-00766) - Windell Verner VH17-031-0566
29. Amy (VRL-10961) - Melody HMS VH17-012-0320
30. Eenu (VRL-13600) - Cassitano

Luokka 2
1. Liia (VRL-11284) - Kaartin Eremenco VH17-031-0454
2. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
3. Jenna S. (VRL-00766) - Cesney J&K VH17-031-0488
4. Julle (VRL-12892) - B.S. Irveta VH17-031-0191
5. Liia (VRL-11284) - Nomos Chapeau
6. Desmi (VRL-14548) - Valar Dohaeris
7. Amy (VRL-10961) - Breakaway HMS VH17-012-0376
8. Isla (VRL-14577) - Havana Joy VH17-031-0560
9. Julle (VRL-12892) - B.S. Avada Kedavra VH17-031-0190
10. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367
11. Penelopeia (VRL-10625) - Cinteriel
12. Amy (VRL-10961) - Champion HMS VH17-012-0424
13. Isla (VRL-14577) - Candela vd. Halor VH17-012-0378
14. HM (VRL-00096) - Beowulf vd Halor
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Loving the One VH16-012-0175
16. maura (VRL-04116) - Fuchsanfall VH17-011-0241
17. Amy (VRL-10961) - Calandria HMS VH17-012-0322
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hyperion
19. Jenna S. (VRL-00766) - Windell Verner VH17-031-0566
20. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker
21. Isla (VRL-14577) - Callisto At
22. maura (VRL-04116) - Aerosol At VH17-011-0242
23. Penelopeia (VRL-10625) - Applemania
24. Penelopeia (VRL-10625) - Dereyalé
25. Eenu (VRL-13600) - Pinocchio
26. Julle (VRL-12892) - Ice-Ion in Shadows VH15-031-0486
27. maura (VRL-04116) - Dolcetta VT VH17-011-0243
28. HM (VRL-00096) - Quintero
29. Otterley (VRL-12757) - Chantelle WSH
30. Eenu (VRL-13600) - Cassitano