ERJ esteratsastuskilpailut 16.11.2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 12.11.2017
Järjestyspaikka:Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Vastuuhenkilö maura (VRL-04116)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset & ilmoittautumisohjeet

- Kilpailut ovat avoinna kaikille.
- Maksimissaan 30 starttia per luokka.
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua max. 2 luokkaan.

Ilmoittautumiset sähköpostiin maurasof@hotmail.com otsikolla ERJ 05-09.
Samalla osallistut kutsun kaikkiin ryppäisiin. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
Ryppään muut kutsut: ERJ05, ERJ06, ERJ07, ERJ08 ja ERJ09 .
Ilmoittautumismuoto:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Luokat

1. 160cm 30/30TT
2. 160cm 30/30TT

Osallistujat / tulokset


Luokka 1.
1. Amy (VRL-10961) - All Time Low HMS VH17-012-0148
2. Kida (VRL-08368) - Bluehill's Mack VH17-012-0406
3. Liia (VRL-11284) - Lemonade Lip Joy VH17-031-0562
4. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Jane Eyre
5. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469
6. Sacrificial (VRL-01272) - Coma White PB
7. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
8. Tinsu (VRL-12410) - Charmandix AB VH13-054-0014
9. Amy (VRL-10961) - Marocco VH17-012-0470
10. Kida (VRL-08368) - Wild River Twister VH17-012-0405
11. Jannica (VRL-04799) - Hassel Woods VH14-011-0053
12. Sacrificial (VRL-01272) - Boreas
13. maura (VRL-04116) - Marmor Oak
14. Tinsu (VRL-12410) - Arabell VH13-054-0016
15. Jannica (VRL-04799) - Timethief Woods VH14-011-0071
16. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
17. Amy (VRL-10961) - All at Once HMS VH17-012-0136
18. sonya (VRL-09386) - Heimlich Nera VH17-011-0151
19. Jannica (VRL-04799) - Valiant Vanilla Ice
20. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Sundrops
21. maura (VRL-04116) - Silbers Sylvie
22. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
23. Jenna S. (VRL-00766) - Ainslee J&K VH17-031-0552
24. Tinsu (VRL-12410) - Kinderlake AB VH13-054-0015
25. sonya (VRL-09386) - Chadelle von Silbereiche VH13-011-0336
26. Jenna S. (VRL-00766) - Daelyn J&K VH17-044-0149
27. Liia (VRL-11284) - Dans le Ciel LIN VH13-044-0151
28. Jenna S. (VRL-00766) - Acapulco VH14-044-0127
29. Kida (VRL-08368) - Lilia van der Winschoten VH17-012-0390
30. maura (VRL-04116) - Piccolo RGE

Luokka 2
1. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
2. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
3. Sacrificial (VRL-01272) - Coma White PB
4. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Jane Eyre
5. Jenna S. (VRL-00766) - Acapulco VH14-044-0127
6. Kida (VRL-08368) - Lilia van der Winschoten VH17-012-0390
7. Amy (VRL-10961) - Try Me HMS VH17-012-0059
8. Jenna S. (VRL-00766) - Daelyn J&K VH17-044-0149
9. Jannica (VRL-04799) - Timethief Woods VH14-011-0071
10. Liia (VRL-11284) - Lemonade Lip Joy VH17-031-0562
11. Tinsu (VRL-12410) - Kinderlake AB VH13-054-0015
12. Liia (VRL-11284) - Dans le Ciel LIN VH13-044-0151
13. Kida (VRL-08368) - Wild River Twister VH17-012-0405
14. Jenna S. (VRL-00766) - Ainslee J&K VH17-031-0552
15. Amy (VRL-10961) - Fantasy HMS VH17-012-0106
16. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Sundrops
17. Jannica (VRL-04799) - Hassel Woods VH14-011-0053
18. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469
19. Tinsu (VRL-12410) - Arabell VH13-054-0016
20. maura (VRL-04116) - Piccolo RGE
21. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
22. Tinsu (VRL-12410) - Charmandix AB VH13-054-0014
23. Sacrificial (VRL-01272) - Boreas
24. maura (VRL-04116) - Marmor Oak
25. Kida (VRL-08368) - Bluehill's Mack VH17-012-0406
26. Amy (VRL-10961) - Aeris Halifax VH17-012-0100
27. sonya (VRL-09386) - Heimlich Nera VH17-011-0151
28. sonya (VRL-09386) - Chadelle von Silbereiche VH13-011-0336
29. Jannica (VRL-04799) - Valiant Vanilla Ice
30. maura (VRL-04116) - Silbers Sylvie